Przejdź do treści
Zdjęcie do informacji

Narodowe Centrum Badań Jądrowych wśród najlepszych instytutów w kraju

18.10.2017

Narodowe Centrum Badań Jądrowych (NCBJ), nadzorowane przez Ministra Energii, znalazło się wśród 4 najlepszych instytutów badawczych w kraju z oceną A+. Oceny dokonał Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych (KEJN). Na jej podstawie Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznaje odpowiednie kategorie jednostkom naukowym.

Więcej

Miniatura graficzna atom

Polsko-japońskie seminarium o energetyce jądrowej w Krakowie

18.10.2017

Zeroemisyjna energetyka jądrowa to najbardziej efektywny sposób na wypełnienie polskich zobowiązań w zakresie ochrony klimatu – powiedział Dyrektor Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Energii Józef Sobolewski podczas polsko-japońskiego seminarium, które odbyło się 16 października 2017 r. w Krakowie.

Więcej

Miniatura zdjęcia

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki Jądrowej

28.09.2017

„Program Polskiej Energetyki Jądrowej jest realizowany. W resorcie opracowaliśmy kilka modeli biznesowo-finansowych i spośród nich wybierzemy wariant finansowania elektrowni jądrowej w naszym kraju” – powiedział dyrektor Departamentu Energii Jądrowej Ministerstwa Energii Józef Sobolewski 27 września 2017 r. w Sejmie.

Więcej

Zdjęcie do informacji

Rekrutacja na szkolenie „Jak uczyć o energii jądrowej”

20.09.2017

Do piątku 22 września 2017 r. trwa rekrutacja do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Jak uczyć o energii jądrowej”, organizowanym przez Ministerstwo Energii. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli biologii, chemii, fizyki, geografii, przyrody i wychowania do bezpieczeństwa oraz doradców metodycznych pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z całego kraju.

Więcej

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa, email: me@me.gov.pl